Stafford & District Snooker League - |
CE Denham Cup - Doubles - 2 Frame Aggregate (No Handicap) FINAL @ CONS |
Match Date | Home
Players
|
Away
Players |
||
First Round | ||||
1 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
2 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
(Derrington) Stewart Fletcher (Derrington) Andy Ford |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
3 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
66 - 107 |
Ivan Blount (Cons E (Thur)) Pete Randall (Cons C) |
|
4 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
5 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
62 - 96 |
Dan Bott (Derrington) Jamie Owens (Derrington) |
|
6 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
L - W |
Neil Fairbrother (Woodseaves) Simon Parker (Woodseaves) |
|
7 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
8 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
9 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
10 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
11 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
12 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
13 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
L - W |
John Grobnik (Institute C) Anthony Whitehead (Institute C) |
|
14 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
15 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
16 |
Tuesday, October 4, 2016 (19:30) |
W - L |
T.B.A (TBA) T.B.A (TBA) |
|
Second Round | ||||
17 |
Tuesday, November 8, 2016 (19:30) |
W - L |
Adam Lennard (Kennys C) Kevin Lennard (Kennys C) |
|
18 |
Tuesday, November 8, 2016 (19:30) |
W - L |
Carl Banks (Institute C) Claude Ravagnani (Institute C) |
|
19 |
Tuesday, November 8, 2016 (19:30) |
W - L |
Andy Ford(Derrington) Stewart Fletcher (Derrington) |
|
20 |
Tuesday, November 8, 2016 (19:30) |
W - L |
Paul Lingard (Cons C) Paul Middleton (Cons C) |
|
21 |
Tuesday, November 8, 2016 (19:30) |
119 - 63 |
Anthony Whitehead (Institute C) John Grobnik (Institute C) |
|
22 |
Tuesday, November 8, 2016 (19:30) |
L - W |
Andrew Prendergast (Perkins A) Adrian Hughes (Perkins A) |
|
23 |
Tuesday, November 8, 2016 (19:30) |
117 - 82 |
Brian Houston (Cons D) Mick Holmes (Cons D) |
|
24 |
Tuesday, November 15, 2016 (19:30) |
W - L |
Jim Brown (Cons E (Thur)) Ray Spurway (Cons E (Thur)) |
|
Quarter-Final | ||||
25 |
Tuesday, December 6, 2016 (19:30) |
L - W |
Adrian Hughes (Perkins A) Andrew Prendergast (Perkins A) |
|
26 |
Tuesday, December 6, 2016 (19:30) |
L - W |
Darren Pountney (Perkins A) Mick Fox (Perkins A) |
|
27 |
Tuesday, December 6, 2016 (19:30) |
L - W |
Malcolm Wharne (Institute A) Robert Wharne (Institute A) |
|
28 |
Saturday, December 10, 2016 (19:30) |
W - L |
Ivan Blount (Cons E (Thur)) Pete Randall (Cons C) |
|
Semi-Final | ||||
29 |
Tuesday, January 10, 2017 (19:30) |
W - L |
Mark Tams (Cons G) Ian Nunn (Cons G) |
|
30 |
Tuesday, January 10, 2017 (19:30) |
W - L |
Robert Wharne (Institute A) Malcolm Wharne (Institute A) |
|
Final | ||||
31 |
Wednesday, March 1, 2017 (19:30) |
84 - 133 |
Mick Fox (Perkins A) Darren Pountney (Perkins A) |